Regulamin

Korzystanie z serwisu Rehabilitanci.eu oznacza akceptację jego regulaminu.

Artykuły i inne formy publikacji dotyczące medycyny, fizjoterapii oraz tematów pokrewnych służą tylko w celach edukacyjnych i nie mogą być traktowane jako porada medyczna w przypadku jakiegokolwiek problemu.

Prawa autorskie publikowanych tekstów

1.

Serwis rehabilitanci.eu funkcjonuje na zasadach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 2.5, Pełny tekst licencji

2.

Użytkownicy serwisu maja prawo decydowania o sposobie licencjonowania wszystkich publikacji ich autorstwa, jeżeli nie ustanowią żadnej licencji oznacza to że wyrażają zgodę na zasady Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 2.5 a serwis rehabilitanci.eu ustanawiają Licencjodawcą zamieszczonych publikacji. Zapis o możliwości wykorzystania nie dotyczy treści i innych form publikacji w których autor wskazał inną licencje, w tekście jest zaznaczona informacja o braku możliwości wykorzystania, notatek kategoryzowanych w dziale "Aktualności" oraz komentarzy i opinii dodanych do publikacji.

Aldara
choroby-weneryczne.pl/aldara.html
Zostaw brodawki w miejscach intymnych za sobą – zastosuj krem Aldara!
Valtrex
choroby-weneryczne.pl/valtrex.html
Opryszczka ust lub w strefach intymnych? Usuń szybko i efektywnie!

 

 

 

 

 

3.

Wykorzystanie utworów objętych licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 2.5
Wolno:

* kopiować, rozpowszechniać tworzyć utwory zależne

Na następujących warunkach:

Uznanie autorstwa. Utwór należy w wyraźny sposób oznaczyć danymi autora oraz linkiem do strony rehabilitanci.eu

Użycie niekomercyjne. Nie wolno używać tych publikacji do celów komercyjnych.

Regulamin ogólny

1.

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników i zastrzega sobie prawo do ich edycji, skrótów, nieprzyjęcia do emisji lub usunięcia treści u dodanych za pomocą serwisu a zawierających treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

2.

Administracja zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nie będzie nigdy przekazywać danych osobowych zarejestrowanych użytkowników osobom postronnym. Umieszczanie danych osobowych w formie wizytówki oznacza udostępnienie tych danych wszystkim uzytkownikom serwisu (także niezalogowanym) do ich przeglądania. Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wynikające z udostępnienia tych danych.

3.

Administracja nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz wizytówek.

4.

Każdy użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta oraz zamieszonych w jego ramach publikacji. Usunięcie następuje po wysłaniu wiadomości mailowej do administracji za pomoca konta którego dane maja zostać usunięte.

5.

W portalu obowiązuje zakaz reklamowania innych serwisów internetowych bez zgody administracji.

6.

Administracja serwisu zastrzega sobie możliwość zmiany ninejszego regulaminu.

Więcej informacji: http://choroby-weneryczne.pl/

 

Partnerzy Serwisu Rehabilitanci.eu